DK Fashion Dış Ticaret Ltd.Şti.

2020 yılındaki kuruluşuyla Türk hazır giyim sektörüne katılan Dennie Krouse, modern duruşu ve stil sahibi çizgisiyle hayatınıza renk katmayı amaçlıyor.

Modern ve şehirli kadının vazgeçilmezi haline gelmeyi hedefleyen Dennie Krouse, ilham verici ayrıntılarıyla donatılmış bir yaşam biçimi sunuyor. Her sezon gelişen ürün yelpazesiyle, giyimden aksesuara hem şık hem rahat giyim seven kadınların vazgeçilmezi haline gelmeyi hedefliyor. Rahatlığı, şıklığı ve sadeliği ön plana çıkararak hem ofiste hem de hayatın her alanında kullanabilecek tasarımlarıyla bugün sadık bir müşteri kitlesine sahip olan Dennie Krouse, zaman içerisinde tüketicileri için sadece bir giyim markası değil, onlara bir yaşam tarzı sunuyor. Bugün, vizyon sahibi ve işine tutkuyla bağlı genç ve yaratıcı DK Fashion ekibi, hayatınıza dokunmaya devam ediyor. Gelin bu macerada birlikte ilerleyelim.

d

Kalite Kontrol Süreçleri

Üretimin her etabında ince bir kalite kontrol çalışması gerçekleştirilmektedir. Numune aşamasından ürünün paketlenme etabına kadar yapılan kalite kontrol işlemleri şu şekildedir.

Güvence kontrolü

Kalıp kontrolü

Dikim içi ve sonrası kontrolü

Yıkama aşamasındaki kontroller

Paketleme aşamasındaki kontroller en ince detayına kadar incelenerek yapılır.

Üretim Aşamasında Kontroller

1. Planlamada; aksesuar, kumaş gibi etkenlerin kontrolü,
2. Modelhanede; kalıp, ölçü ve çekme değerlerin kontrolü,
3. Kesimhane’de; pastal ve kumaş kontrolü,
4. Kesim yapıldıktan sonra kesim ve kumaş defosu ayıklama kontrolü,
5. Yıkama aşamasında her aşamanın kalite kontrolleri özenle yapılır ve böylelikle ortaya çıkabilecek bir problem büyümeden düzeltilir. Ayrıca bölümlerin bünyesinde bulunan kalite kontrolcülere ilave olarak, yıkama fason takipçileri ve ürün sorumluları da gerekli kontrolleri yaparak raporlarlar.

Üretimden satışa, yaşanan tüm süreçlerde oluşturduğumuz kalitatif anlayış ile var olmaya devam edeceğiz..
tr_TRTurkish